Wybieramy najlepszy stół tarasowy

 

Podstawowym wyposażeniem strefy wypoczynkowej w większości ogrodów jest stół tarasowy. To właśnie przy nim gromadzą się wszyscy domownicy i goście, aby delektować się piękną pogodą. Wybierając stół na taras, należy zwracać uwagę na szereg czynników – jego wielkość, estetykę, trwałość i sposób impregnacji… Jaki model spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem? Sprawdź naszą propozycje!

Drewniany stół tarasowy – z miłości do natury

Ogród jest miejscem, w którym możemy czuć bliskość natury. W zieloną, tętniącą życiem scenerię harmonijnie wpisują się meble z drewna. W wymagającym, zewnętrznym środowisku znacznie lepiej niż sosnowe czy dębowe meble sprawdzi się stół tarasowy wyprodukowany z drewna tekowego.  Pięknie usłojone, naturalne meble o surowej formie łączą w sobie zachwycającą estetykę z jakością. Egzotyczny surowiec, w odróżnieniu od europejskich odmian, zawiera w swoim składzie dużą ilość substancji oleistych i kwasu krzemowego. W efekcie meble tekowe są twarde, odporne na wodę, promieniowanie UV, a nawet ostre środki chemiczne. Faktem jest, że stoły wykonane z egzotycznego surowca są droższe niż modele z rodzimych gatunków. Warto mieć jednak świadomość, że będą one znacznie dłużej służyć w ogrodzie.

Meble rattanowe Vimine i stół tekowy – zgrany duet

Zastanawiasz się, z czym połączyć drewniany stół tarasowy? Inspiracje znajdziesz w katalogu marki Vimine! Ciężkie, masywne stoły z drewna tekowego doskonale komponują się z lekkimi krzesłami wyplatanymi z rattanu. Meble rattanowe Vimine wytwarzane są ręcznie z wysokiej jakości rattanu pochodzącego z ekologicznych upraw. Naturalny zestaw jadalniany będzie harmonijną częścią zielonej scenerii i funkcjonalnym wyposażeniem umilającym czas letni.


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft zobacz https://beesafe.pl/porady/gdzie-potrzebny-jest-paszport/