Panele szklane – nowoczesne panele do twojego mieszkania

Panele szklane to elegancki i praktyczny sposób na udekorowanie wnętrza i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Doskonale sprawdzą się jako zamiennik tradycyjnych płytek ceramicznych lub paneli. Ich zastosowanie ogranicza jedynie wyobrażenia klienta, ponieważ można je wykorzystywać na wiele sposobów. Pomieszczenie nabierze eleganckiego i nowoczesnego wyglądu i zachwyci każdego, kto je odwiedzi.

Panele szklane – zalety stosowania

Poza walorami estetycznymi, panele szklane do kuchni to również rozwiązanie bardzo praktyczne. Dzięki wykonaniu z najlepszych dostępnych materiałów są całkowicie odporne na różnego rodzaju zadrapania. Hartowane szkło użyte do produkcji paneli daję gwarancję odporności na wysokie temperatury. Nie posiadają fug, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste i nie przysparza zbędnych problemów. Nie trzeba martwić się o wpływ szklanych paneli na zdrowie, gdyż są w pełni antyalergiczne. Przy oferowanym przez nas montażu pokryjesz każdą przestrzeń bez względu na jej powierzchnię i wymiary. Dekor szklany sprawdzi się zarówno jako pokrycie ściany jak i ozdoba zamontowana w meblach. 

Panele Szklane – piękna dekoracja 

Gdy już mamy pewność, że szklane panele to świetne rozwiązanie z funkcjonalnego punktu widzenia, możemy zastanowić się, jak chcemy, by nasze pomieszczenie wyglądało. Możliwości wyboru są wręcz nieograniczone. Do dyspozycji klienta poza klasycznymi kolorami i wzorami, dostępne jest ponad 12 000 grafik o różnej tematyce. Mamy więc możliwość wybrania motywu, który nas interesuje i przeniesienia go na własną ścianę. Nada to niepowtarzalnego i oryginalnego wyglądu naszym pokojom sprowadzając się świetnie jako dekoracja biura, łazienki, kuchni czy sypialni. 

Szklane panele – najnowsza technologia

Do umieszczania grafik w panelach używana jest cyfrowa drukarka UV. Poprzez zastosowanie tej nowoczesnej metody panele mają bardzo wyraziste, głębokie i nieblaknące z czasem kolory. Następnie druk laminowany jest specjalną folią zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi, pozwalając cieszyć się produktem przez długie lata.

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts