Stwórz domowe biuro!

Duża ilość pracy przynoszona do domu sprawia, że coraz częściej przesiadujemy wieczorami nad papierami, najczęściej w kuchni lub w salonie. Jeśli sytuacja powtarza się warto pomyśleć o miejscu, gdzie w spokoju moglibyśmy zająć się obowiązkami służbowymi. Na niewielkie biuro nie potrzeba wiele miejsca – może być to nawet kącik w salonie czy w sypialni. Ważne, aby mieć możliwość pracy w ciszy i w wybranym przez siebie otoczeniu. Co jest ważne?

Stół i krzesło!

Z pewnością najważniejszy będzie stół – musi być dopasowany wysokością i szerokością do miejsca, gdzie chcemy go postawić. Warto wykorzystać biurka klasyczne – uzupełnimy i ozdobimy je odpowiednio dobranymi dodatkami. Modny obecnie styl skandynawski daje spore pole do popisu dla osób kreatywnych! Klasyczne stoły ozdobimy pojemnikami na przybory do pisania, niewielkimi pudełkami, kubkami w kolorach mięty, pudrowego różu. Miejsce pracy uzupełnią tablice korkowe lub magnetyczne i inspirujące cytaty zamieszczone w ramkach na ścianach.
Ważne jest także krzesło – warto, aby posiadało regulowaną wysokość siedziska i kąt odchylenia oparcia. Również podłokietniki powinny być regulowane.

Co z oświetleniem? Zadbajmy o to, aby biurko stało jak najbliżej okna – dzięki temu długo będziemy mogli korzystać z naturalnego światła. Na biurku nie może zabraknąć również lampki o chłodnej barwie żarówki.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts