Oryginalne dodatki w mieszkaniach

Wygodny i przestronny pokój godzinny czy salon to idealne miejsce do odpoczynku, relaksowania się, spotykania w gronie znajomych. Warto zadbać o to, aby przestrzeń ta wypełniona była przedmiotami zapewniającymi wygodę, ale i odznaczających się nietuzinkowym wyglądem. Co proponują dekoratorzy wnętrz? Opcji jest naprawdę wiele!

Styl skandynawski

Najnowszym trendem jest poszukiwanie mebli i dodatków, które nie tylko wyglądają ładnie, ale też są wygodne. Przez długi czas konsumenci stawali przed wyborem pomiędzy tymi dwoma wartościami. Obecnie w sklepach meblowych znajdziemy przede wszystkim eleganckie, tapicerowane fotele wzorowane na stylu XIX wieku lub też na skandynawskiej stylistyce. Są one jednymi z najchętniej kupowanych. Fotele i krzesła to jednak nie jedyne rozwiązanie dla tych, poszukujących wygodnych miejsc do siedzenia.
W topowych magazynach wnętrzarskich coraz częściej proponuje się również pufy okrągłe. Są one niezwykle wygodne, a dodatkowo szeroka paleta barw i deseni tapicerek sprawia, że możliwe jest jednoczesne udekorowanie pomieszczenia.

Pokoje dzienne warto również uzupełnić poduszkami czy narzutami. Przy minimalistycznym designie najlepiej sprawdzą się narzuty w etniczne wzory oraz poduszki z motywami roślinnymi.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

http://alp-link.com/wybieramy-spodnie-do-jazdy-konnej/ https://redturtlemusic.com/jak-wybrac-buty-jezdzieckie/ https://englishwebteachers.com/tematyczne-wyjazdy-na-wakacje/