Salon „szyty na miarę”!

Pokoje dzienne to przestrzeń przeznaczona przede wszystkim do odpoczynku oraz relaksu. Zazwyczaj właśnie w salonach przechowujemy książki, płyty z nagraniami, tu również stoi stół przy którym spotykamy się z naszymi bliskimi. Warto by pomieszczenie to było dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb.

Wielu Polaków nie zadowala się gotowymi wzorami mebli wypoczynkowych czy krzeseł – szukają oni nowych wzorów oraz możliwości samodzielnego dobrania koloru, faktury tkaniny. Istotne jest także, aby tkaniny były odporne na ścieranie, ubrudzenia. Co oferują producenci?

Krzesła na zamówienie

Coraz popularniejszą formą sprzedaży mebli do salonu jest umożliwienie klientowi wyboru względem bejcy na drewnie (lub nawet samego rodzaju drewna!), materiału obiciowego, jego koloru. Dzięki temu możliwe jest tworzenie niezliczonej ilości kombinacji i w efekcie – stworzenie krzesła idealnego do danego salonu. Krzesła drewniane na zamówienie dostępne są w topowych sklepach internetowych – podczas takich zakupów klient może w spokoju pooglądać kolory tapicerek, bejc. Po wybraniu konkretnych opcji na stronie często ładuje się wizualizacja krzesła. Pamiętajmy, że konkretne rodzaje tkanin i drewna mogą różnić się ceną!


Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts