Puzzle drewniane – trwałe i bezpieczne zabawki dla dzieci

Tradycyjne puzzle robione z miękkiego kartonu nie są przystosowane dla małych dzieci. Ich chęć polizania wszystkiego i nieświadomość tego, że mogą cokolwiek zepsuć, wymaga użycia zdecydowanie trwalszego materiału. Dlatego w ofercie sklepu internetowego Edukatorek znajdziesz puzzle drewniane. Odpowiednio dobrany rozmiar klocków do wieku sprawia, że są one bezpieczne i przystosowane do intensywnej eksploatacji. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj które puzzle najlepiej nadają się dla twojej pociechy.

Drewniane puzzle i układanki – świetny sposób na rozwój psychofizyczny

Inwestując w drewniane zabawki edukacyjne, pozwalasz swojemu dziecku  łączyć przyjemne z pożytecznym. Poprzez zabawę zdobędzie ono wiele niezbędnych umiejętności, które zdecydowanie przydadzą mu się w przyszłości. Wyzwanie w postaci puzzli nauczy go cierpliwości, dążenia do celu i pomoże poznać satysfakcję jak płynie z wykonanego zadania. Poprawią się również jego zdolności manualne, ponieważ niektóre z układanek wymagają odpowiedniego dopasowania lub zamontowania poszczególnych elementów. Nasze puzzle i układanki drewniane dla najmłodszych to wiele kolorowych motywów znanych dziecku takich jak  zwierzątka, owoce, postacie z bajek. Dla starszych dzieci proponujemy klocki z cyferkami i literkami, które jednocześnie będą doskonałym wstępem do nauki liczenia i czytania.

Zestawy kreatywne – odkryj pasję swojego dziecka

Starszym dzieciom na pewno do gustu przypadną zestawy kreatywne z naszej oferty. Ciężko jednoznacznie zdefiniować czym są. To szeroki wybór różnego rodzaju zabawek, które pozwolą rozwinąć się twórczo twojemu dziecku. Zestaw narzędzi, zestawy artystyczne, plastyczne, zrób to sam, modele, naklejki zestawy do tworzenia biżuterii. To tylko przykładowe artykuły, jakie znajdziesz w kategorii https://edukatorek.pl/213-zestawy-kreatywne. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą naszych zabawek edukacyjnych. Spraw swojemu szkrabowi niezapomniany prezent i patrz z dumą, jak prawidłowo się rozwija. Zapraszamy!

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts