Jaki duży narożnik ogrodowy wybrać?

Duży narożnik ogrodowy to zdecydowanie najczęściej kupowany mebel do ogrodu czy na obszerny taras. Mebel tego typu pozwoli na podejmowanie gości czy też na ucinanie sobie drzemek podczas letniej sjesty. Jaki model narożnika ogrodowego wybrać? Czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego mebla?

Duży narożnik ogrodowy z technorattanu – siła klasyki!

Meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem – przekonują projektanci mebli ogrodowych. Meble takie są eleganckie, świetnie wpisują się w obowiązujące trendy, są też wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane co sprawia, że duży narożnik ogrodowy może być uzupełniony o funkcjonalne sofy, fotele czy stolik kawowy. Jak zaprojektowany jest technorattanowy duży narożnik ogrodowy? Mebel taki posiada stabilny stelaż wykonany z malowanego proszkowo aluminium. Materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na działanie korozji. Okrycie mebla to syntetyczna plecionka, która nie jest podatna na płowienie czy wnikanie kurzu. Duży narożnik ogrodowy wykonany z technorattanu dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie mebla do istniejącej już aranżacji.

Duży narożnik ogrodowy w konstrukcji modułowej

Szukając mebli niebanalnych i oryginalnych, warto zwrócić uwagę na duży narożnik ogrodowy w konstrukcji modułowej. Meble modułowe to rewelacyjna propozycja na polskim rynku – kolekcje takie składają się z kilku elementów, które mogą być łączone ze sobą lub też wykorzystywane oddzielnie. Meble modułowe uzupełnione są o niewielkie złączki, dzięki którym możliwe jest połączenie elementów kompletu i stworzenie dużego narożnika ogrodowego. Meble modułowe posiadają aluminiowe stelaże, a ich wierzch okryty jest miękkimi poduszkami i siedziskami wypełnionymi gąbką.


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

asc.org Industrialny dębowy stolik nocny loft https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/