Wanny asymetryczne – jakie mają zalety?

Eleganckie wanny asymetryczne są w stanie wprowadzić do łazienki bardzo wiele stylistycznego ożywienia, dlatego też w dzisiejszych czasach cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety asymetrycznych wanien i kiedy warto skorzystać z ich dobrodziejstwa.

Największe zalety asymetrycznych wanien

Wanny asymetryczne sprawiają, że łazienki stają się bardziej dynamicznie i już na pierwszy rzut oka zachęcają do aktywności. Doskonale pasują nie tylko do nowoczesnych, ale również do klasycznych aranżacji wnętrz. Dużą zaletą asymetrycznej wanny jest również to, że jest szalenie funkcjonalna, zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę modele z praktycznym siedziskiem, które rewelacyjnie podnoszą komfort kąpieli. Wanny asymetryczne można używać nie tylko w małych, ale również w bardzo dużych łazienkach.

Idealne rozwiązanie dla nietypowych łazienek

Wanna asymetryczna idealnie sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach o bardzo nietypowym i specyficznym kształcie. W wielu przypadkach jest jedynym rozwiązaniem w łazienkach o ograniczonych wymiarach. Dzięki niej nawet w bardzo niewielkim pomieszczeniu, będzie można wziąć wygodny prysznic w pozycji stojącej, bez nieprzyjemnego zachlapania łazienki. Dzięki specjalistycznej konstrukcji możemy zyskać sporo więcej miejsca na kąpiel, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę tradycyjne wanny. Asymetryczne wanny przeznaczone są głównie do instalacji w samym rogu łazienki, ale zdecydowanie różnią się swoim rozmiarem od typowych wanien narożnych.

Przestronne oryginalne kształty

Wanny asymetryczne dzięki ukośnie ułożonej misie wykorzystują zdecydowanie większą długość niż ta rzeczywista, jaką wanny zajmują przy ścianie. Największą zaletą wanien asymetrycznych jest to, że mimo mniejszych wymiarów zewnętrznych mogą zaoferować nam identyczną wygodę, jak tradycyjne prostokątne wanny. Klasyczne modele 140x90cm są o wiele obszerniejsze wewnątrz niż wanny prostokątne o identycznych wymiarach.

Wysoki komfort podczas kąpieli

Wanny asymetryczne idealnie sprawdzą się przede wszystkim w tych domach, w których mieszkają małe dzieci albo osoby starsze. Asymetryczne wanny są z reguły o wiele niższe, dzięki czemu łatwiej do nich wejść. Wanny posiadają również specjalne siedziska, które umożliwiają swobodne korzystanie z nich. Dla wielu dzieci kąpiel w dwupoziomowej wannie może być naprawdę dużą atrakcją.

Zapraszam po więcej informacji na stronęwanny narożne asymetryczne.


Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts