Urządzanie pokoju dla nastolatków

Urządzając pokój dla nastolatka musimy wziąć pod uwagę dwa istotne aspekty – pokój ma być jednocześnie funkcjonalny i estetyczny. Nastolatkowie posiadają ugruntowane zdanie na temat gustu swoich rodziców. Dlatego podczas wybierania konkretnych mebli warto zapytać się dzieci o zdanie.

Młodzi ludzie najczęściej wybierają meble kierując się ich wyglądem oraz kolorem. Modne są meble o minimalistycznym designie, o gładkich frontach. Młodzi ludzie rzadko kiedy zastanawiają się nad ilością miejsca w środku – o tym powinno pamiętać rodzice.

Łóżko do pokoju nastolatka

Zakup łóżka może okazać się nieco problematyczny, szczególnie kiedy ma ono spełniać podwójną rolę: łóżka w ciągu nocy i kanapy w ciągu dnia. Warto zwrócić uwagę nie tylko na ramę, ale przede wszystkim na materiały wykorzystane do obicia mebla. Powinny być one odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, silne zabrudzenia. Największym zainteresowaniem cieszą się ramy wykonywane z litego drewna. Są one ciężkie, ale jednocześnie nie zwykle trwałe. Taka rama będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania. Często drewno pokrywane jest dodatkową warstwą lakieru lub bejcy. Szukasz idealnego łóżka dla siebie i swojej rodziny?

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts