Twoje auto potrzebuje pielęgnacji. Zadbaj o nie ze sklepem DbamToMam

Dbamtomam jest sklepem, w którym znajdziemy najlepsze środki do zabezpieczenia samochodu. Oleje silnikowe, płukanki, najlepsze marki chemii i kosmetyków. Wszystko w jednym miejscu. Specjaliści pomogą dobrać odpowiednie preparaty, dzięki którym nie będziesz musiał się martwić o żywotność Twojego pojazdu. Przywrócisz mu dawną moc oraz sprawność. Sprawdź całą ofertę sklepu online i zamów z dostawą do domu. 

Dbam o silnik z wymieniając olej

Wymiana oleju to jedna z czynności, która pozwala na dłuższą żywotność jednostki napędowej. Wielu ekspertów zaleca, aby przed całym procesem wykorzystać możliwości płukanki silnika. Ma ona za zadanie pozbyć się zanieczyszczeń i nagaru z pierścieni tłokowych i uwolnić tym samym moc silnika, zmniejszyć spalanie i poprawić jego ogólną kondycję. Cała procedura powinna być przeprowadzana co maksymalnie 15 tys. km. A jaki olej wybrać? Kierowcy i mechanicy zalecają oleje 5w30 silnikowe do samochodu, które uznawane są jako preparaty wielosezonowe. Zapewniają optymalną pracę silnika, dobrze znoszą mrozy i upały. Ich uniwersalność doskonale zadba o smarowanie i ochronę wszystkich części silnika i wpłyną na jego wydajność. Wzbogacony skład olejów 5w30 zapobiegnie gromadzeniu się zanieczyszczeń w komorze silnika. Zapomnij o częstych wizytach w warsztatach samochodowych i dużych kosztach. Ciesz się sprawniejszym pojazdem na co dzień, dzięki niezawodnej jakości produktów z DbamToMam.pl.

A jak dbać o wnętrze samochodu?

Na https://dbamtomam.pl/ dostępne są kosmetyki samochodowe, które całkowicie odmienią jego wnętrze. Tak, jakby dopiero co auto wyjechało z salonu. To między innymi zapachy samochodowe, preparaty do czyszczenia tapicerki, konserwacji plastików i wiele, wiele innych przydatnych akcesoriów. Wszystkie bez problemu nadają się do użytku w przydomowych garażu. Nie musisz korzystać z usług firm detailerskich. Zadbaj o swoje auto z kosmetykami z DbamToMam – na jednej stronie, najlepsze preparaty na rynku do ochrony Twojego samochodu. 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts