Trzy pomysły na minimalistyczny salon

Minimalizm w aranżacji wnętrz to przede wszystkim proste i uporządkowane formy. Sprawdź nasze trzy pomysły na minimalistyczny salon.

Minimalistyczny salon inspirowany skandynawskim wzornictwem

meble do pokoju

Skandynawski design ma w sobie coś wyjątkowego – niezwykły spokój i proste formy, które sprawiają, że możemy czuć się jak w domu. Nie inaczej jest w przypadku tego zestawu mebli do salonu – kreują jasną i uporządkowaną przestrzeń, która zachwyca.

Minimalistyczny salon inspirowany industrializmem

meble do pokoju

Jeśli marzy ci się mieszkanie zaaranżowane w stylu industrialnym lub nawiązujące do stylistyki loftu, ten zestaw jest jak znalazł. Biel skontrastowana została z ciemnym drewnem, co sprawia, że meble świetne będą wyglądać w towarzystwie szarości i surowych, betonowych ścian.

Minimalistyczny salon inspirowany nowoczesnością

meble do pokoju

Minimalizm może być też nowoczesny. Zestaw mebli pokojowych Nick jest na to żywym dowodem. Biel została tu zestawiona z czernią, tworząc wyjątkowo nowoczesne, a równocześnie mimo to klasyczne, połączenie. Świetnie będzie wyglądał zarówno w połączeniu ze srebrem, jak i złocistymi dodatkami.

Znajdź meble do pokoju idealne dla ciebie!


Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

ubezpieczenie motocykla https://fluorognost.com/czy-szary-zestaw-tarasowy-pozwoli-wykreowac-wyjatkowa-przestrzen/ prawnik katowice