Szafy i komody w przedpokojach

W przypadku przedpokojów rzadko kiedy mamy dobry pomysł na to, jak zająć się tą powierzchnią. Nie jest ona łatwa w urządzaniu – przedpokoje są najczęściej pomieszczeniami zaciemnionymi, bez dostępu do naturalnego światła. Przedpokoje posiadają zazwyczaj także niewielką powierzchnię co jeszcze bardziej utrudnia korzystanie z nich. Na szczęście z pomocą przychodzą nam architekci wnętrz i pisma wnętrzarskie. W tych ostatnich znajdziemy wiele ciekawych propozycji związanych z aranżacją przestrzeni!

Podstawą jest wymierzenie przedpokoju – znając jego rozmiary oraz wszelkie wnęki czy krzywizny znacznie łatwiej dopasujemy odpowiednie meble. Przede wszystkim pomyślmy o jasnych kolorach – pomogą one optycznie powiększyć pomieszczenie. Niezbędne będą także źródła światła – najpopularniejszym rozwiązaniem jest podwieszany sufit, który pozwala na oświetlenie całego pomieszczenia. Wybierajmy żarówki o chłodnej barwie!

Jakie meble?

Ważne jest, aby meble również mogły odbijać światło – dobrym rozwiązaniem okażą się komody z połyskiem. Najczęściej komody takie tworzone są z płyt drewnianych, a ich powierzchnia pokryta jest meblowym laminatem. Laminaty odporne są na uszkodzenia, zarysowania, działanie wilgoci – przez wiele lat zachowają swój nieskazitelny wygląd,

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Tags:
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts