Okna – moda na kolor

Wielokolorowy świat – oto marzenia dzieci i artystów. Spełniane na białych kartkach, na których najmłodsi malują domki i ogródki. Na tych obrazkach okna i drzwi są różnobarwne: zielone, czerwone albo różowe. Podobnie jak w dojrzałych i oryginalnych dziełach malarskich, gdzie rządzi plama barwna, niekiedy zaskakująca i nierealna. Te inspiracje możemy przenieść do domów, także do okien, potraktowanych w niebanalny sposób ożywczym kolorem.

Kolorowa nakładka aluminiowa na okna

Jeśli chcemy pokolorować nasz świat w niezwykły sposób, to warto zacząć od domu. Nie tylko ściany mogą mieć oryginalną barwę, ale też okna. Przekonamy się o tym po zapoznaniu z interesującą ofertą, którą znajdziemy tutaj: bit.ly/okna-Śląsk.

Ich propozycja nakładki obejmuje dwa modele okien: KF 410 oraz KF 500. Do tych okien dodaje się stabilną nakładkę zewnętrzną, którą można pomalować na wybrany kolor z bogatej palety barw oferowanej przez producenta. Do wyboru mamy kolory z palety RAL czy też kolory takie jak: hirest, holzdekor, metallicdekor, kolory drewnopodobne czy kolory stali szlachetnej.

Kolorowe modele

Warto zdecydować się na PCV-aluminiowe modele KF 410 i KF 500 z nakładką. Warto zapoznać się z doskonałą propozycją dotyczącą nowoczesnych okien: bit.ly/okna-drewniano-aluminiowe-Katowice. Wskazane modele to konkretna propozycja kolorystyczna, która spodoba się szczególnie osobom lubiącym eksperymentować z wyglądem swojego domu. Kolorowe okna to świetny motyw aranżacyjny. Widoczny od razu z zewnątrz i współtworzący ciekawą stylizację wraz z otoczeniem: z tarasem czy z werandą, z meblami ogrodowymi, z nasadzeniami i drzewami.

Kolor tworzy styl

Internorm proponuje nam interesujące linie stylistyczne, jak ambiente czy pure home. Ale też umożliwia nam zabawę kolorem. Rodzaj malarskiej wręcz atrakcji, której możemy oddać się projektując czy udoskonalając domy.


Article Tags:
· · · · ·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts