Niepowtarzalna kuchnia w starym stylu

Marzysz o kuchni, w której poczujesz się jak podczas sobotniego obiadu u babci? Teraz to możliwe! Jeśli bardziej niż wysoki połysk, geometrię i minimalizm cenisz tradycyjne wzornictwo i ciepło we wnętrzach, z pewnością przypadnie Ci do gustu styl retro. Mimo tego, że moda wciąż odkrywa przed nami swoje nowe oblicze, wnętrza w stylu vintage nie tracą na popularności. Poznaj nasze rady i stwórz we własnej kuchni prawdziwy wehikuł czasu, dzięki któremu ożyją najpiękniejsze wspomnienia.

Kuchnia w starym stylu – powrót do przeszłości

Kuchnia w starym stylu jest nośnikiem pięknych wspomnień z czasów, kiedy w stylowych wnętrzach panowała elegancja i szyk. Jakie meble sprawdzą się w staromodnej kuchni? Przede wszystkim ozdobne modele wykonane z litego drewna. Głębokie frezowania, mosiężne uchwyty i dekoracyjne witrynki odgrywają tutaj największą rolę. Przeszklone szafki to idealne miejsce, aby wyeksponować komplet delikatnej porcelany malowanej w retro wzory, piętrowe etażerki i patery. Kuchenną, jednolitą zabudowę warto urozmaicić ciekawym, dekoracyjnym akcentem, na przykład białym, wysokim kredensem. Wisienką na torcie będzie kryształowa, dekoracyjna lampa.

Gdzie szukać mebli?

Wybór odpowiednich mebli do kuchni retro to nie lada sztuka. Koniecznie zrób sobie małą wycieczkę na strych swoich dziadków. Może wśród sterty niepotrzebnych rupieci znajdą się prawdziwe perełki, które będziesz mógł wykorzystać? Ponadto, swoje kroki warto skierować również do antykwariatów i sklepów z antykami. W tego typu punktach z pewnością znajdzie się wiele dodatków i dekoracji, które uzupełnią aranżację. Najważniejszy element kuchni, czyli zabudowę, znajdziesz na stronie gama-sklep.com.pl.

 

 


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts