Kula światła w twoim ogrodzie

Każdy z nas chce, żeby jego ogród był praktyczny i nowoczesny, dodatkowo musi doskonale się prezentować. By osiągnąć ten efekt sadzimy różnorodne rośliny oraz dobieramy odpowiednie oświetlenie ogrodowe.

Kula światła

Lampy ogrodowe to nieodłączny dodatek modnego ogrodu, a jednym z najnowszych trendów są lampy w kształcie kuli. Nadają się do oświetlania wnętrz, ale doskonale zastępują tradycyjne lampy oraz słupki oświetleniowe.

Dzięki stałemu podłączeniu do prądu jest to praktycznie bezobsługowy element dekoracji. Można stosować je jako lampy ogrodowe lub oświetlenie tarasu czy podwórka. Gdy kule nie świecą, maja jednolicie białą, estetyczną powierzchnię. Dzięki lekko ściętej od spodu powierzchni, nie turlają się pod wpływem wiatru lub ingerencji człowieka czy psa.

Kule są wodoodporne oraz łatwe w czyszczeniu, najczęściej wykonuje się je z solidnego polietylenu, dzięki któremu są odporne na temperaturę oraz w odróżnieniu od kul szklanych nie tłuką się.

Można je podpiąć do tradycyjnego gniazdka lub przeciąć kabel w dowolnym miejscu i połączyć z istniejącym okablowaniem ogrodu.

Jednym z dodatków które można zamontować w kuli, jest żarówka LED zmieniająca kolory, która działa na pilota. Nasz ogród dzięki takiemu dodatkowi z całą pewnością stanie się niezwykły.
Czytaj więcej na lampyogrodowe.com.pl


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz