Komoda do sypialni

Komoda w sypialni to dobra alternatywa dla normalnej szafy. Komody wybierane są przede wszystkim ze względu na ich elegancką linię i znacznie mniejsze wymiary niż szafa.

Komody mogą być meblami stojącymi bezpośrednio na ziemi lub wzniesionymi na niewielkich nóżkach. Komody posiadają głębokie szuflady, idealne do chowania bielizny, ubrań, ręczników czy zmian pościeli. Komody wspaniale komponują się z typowymi sypialniami, szczególnie kiedy są wykonane z tego samego materiału co łóżko i szafki nocne. Dzięki temu pomieszczenie utrzymane jest w zbieżnej kolorystyce.

Komoda w pokoju dziecka

Komody w pokojach dziecięcych są z pewnością ciekawym urozmaiceniem przestrzeni. Nie przytłaczają pomieszczenia tak samo jak klasyczne szafy. Komody dziecięce projektowane są przede wszystkim z uwzględnieniem niskiego wzrostu dziecka. Liczne szuflady oraz przegrody umieszczane są na wysokości rączek dziecka. To, co z pewnością wyróżnia ten rodzaj mebli to żywa kolorystyka. Projektanci łączą jasne kolory ze sobą, nadając tym samym meblom wyjątkowy charakter. Komody dla dzieci mogą posiadać klasyczne uchwyty lub też wyrzeźbione wnęki, które umożliwiają łatwe otwieranie szuflad.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts