Depilacja laserowa – gładka skóra na wyciągnięcie ręki

Każdy chciałby czuć się pewnie w każdych warunkach. Wieczorowe suknie, wizyty w saunie, na basenie, aktywność fizyczna czy wyjazd na plaże. Można się umówić, że odrastające włosy to nic estetycznego. Dlatego większość osób regularnie depiluje swoje miejsca tradycyjnymi metodami jak używanie depilatorów czy żyletek z piankami do golenia. Niestety nie są to w 100% efektywne procesy, które jeszcze trzeba powtarzać. Aby mieć pewność w każdej sytuacji co do jakości swojej depilacji należy oddać się depilacji laserowej.

 

Działanie i rodzaje depilacji laserowej

Działanie depilacji laserowej odbywa się zawsze poprzez działanie lasera. To on jest głównym bohaterem, który emituje wiązkę światła o określonej, nastawionej długości fali(liczonej w nanometrach). Trafia ona na skórę gdzie nagrzewa melaninę nawet do 70 stopni Celsjusza. Takiej wartości nie wytrzymują cebulki włosowe, które ulegają destrukcji. Poprzez ten fakt włosy już nigdy nie odrastają, a dana osoba cieszy się gładką skóra do końca życia!

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lublin/

 

Depilacje dzielą się w zależności od rodzaju lasera. I tak:

-Depilacja laserem rubinowym; przeznaczona dla osób charakteryzujących się jasną karnacją i jasnymi włosami – bywa dość długi i musi być częściej powtarzany ze względu na indywidualne parametry

-Depilacja laserem diodowym; daje efekt na ciemne jak i jasne włosy. Idealna dla osób z ciemniejszą skórą i większa zawartością melaniny.

-Depilacja laserem aleksandrytowym;  najbardziej uniwersalna metoda przeznaczona praktycznie do każdego rodzaju skóry i włosów. Bywa jednak odrobinę bardziej bolesna niż inne metody

-Depilacja laserem neodymowojagowym; bardzo nowoczesna i uniwersalna metoda nadająca się do usuwania włosów z dużych obszarów jak uda i łydki.

 

Depilacja laserowa Lublin

W największych miastach najłatwiej o dobrej jakości salony. Lublin jest takim miejscem, w którym znajduje się spora ilość ciekawych miejsc. Jeżeli jednak dana osoba nie jest obeznana w branży to warto, aby zdecydowała się na salony z najlepszymi opiniami i recenzjami.

 

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts