Dekoracje na ścianę

Dekoracje na ścianę są coraz bardziej popularne z kilku powodów. Po pierwsze nie zagracają pomieszczenia i nie przeszkadzają w jego codziennym użytkowaniu. Po drugie są na tyle duże, że każdy zauważy je od razu. Są w stanie dość radykalnie odmienić styl wnętrza, co można bardzo dobrze wykorzystać. Aplikowanie dekoracji ściennych to praca nie wymagająca remontu pomieszczenia ani wielkich nakładów pieniężnych.

Jakie dekoracje ścienne są w polu zainteresowania? Przede wszystkim są to fototapety i obrazy, ale raczej te, które drukowane są na zamówienie klienta. Takie fototapety stwarzają lepsze możliwości zaaranżowania wnętrza zgodnie z naszymi pomysłami. Przede wszystkim fototapety drukowane są na konkretny wymiar, więc możemy dokładnie określić wymiary produktu końcowego. Fototapeta może zajmować całą ścianę, ale możemy również wybrać tylko fragment ściany do oklejenia. Najczęściej pomijane są dolne partie, które bywają zasłonięte przez łózko albo inne meble. Taka opcja pozwala lepiej skomponować fototapetę, bez zasłaniania istotnych elementów motywu. Bardzo ważną zaletą fototapet jest ogromny wybór motywów, którymi są zdjęcia cyfrowe. W połączeniu z funkcją edycji zdjęcia otrzymujemy potężne narzędzie, którego efektem będzie skomponowanie niepowtarzalnej fototapety.

Obrazy są nieco mniejsze, a ich oddziaływanie na wnętrze nie jest tak agresywne. Niewielkie obrazy mogą być bardziej dyskretne w odbiorze, więc stosujemy je tam, gdzie jest to zalecane. Cenną zaleta obrazów jest to, że można je wydrukować z własnych zdjęć. Można to znakomicie wykorzystać w domu i w firmie.


Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts