Czym kierować się wybierając łóżko dla dwojga?

Wybór łóżka małżeńskiego nie jest prosty – duża ilość modeli łóżek dostępnych na polskim rynku sprawia, że często czujemy się zagubieni w gąszczu promocji i rabatów.

Przed wyjściem do sklepu warto więc zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania. Czy łóżko ma mieć określone wymiary? Czy interesuje nas łóżko z zagłowiem? Czy stelaż ma być podnoszony? Czy wewnątrz łóżka ma znajdować się dodatkowa komora na pościel? Odpowiedzi na te pytania z pewnością ułatwią wybór!

Najważniejsze są parametry!

W przypadku łóżek dla dwojga konieczne jest określenie szerokości łóżka – długość jest zazwyczaj standardowa i wynosi 200 cm. Do wyboru mamy szerokość 140, 160, 180 i 200 cm. Kolejna istotna sprawa to rodzaj drewna, z którego wykonane jest łóżko. Warto przyjrzeć się z bliska konstrukcji i przekonać się, jak pracuje rama – czy jest elastyczna? Zazwyczaj łóżka tworzy się z drewna bukowego lub sosnowego, dodatkowo jest ono zabezpieczane bejcą czy lakierem. Łóżka drewniane świetnie sprawdzają się zarówno w sypialniach w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach blokowych. W ostatnim przypadku mogą być one wykonane na wymiar!

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Categories:
Publikacje

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/ shipsband.com