Czym kierować się wybierając łóżko dla dwojga?

Wybór łóżka małżeńskiego nie jest prosty – duża ilość modeli łóżek dostępnych na polskim rynku sprawia, że często czujemy się zagubieni w gąszczu promocji i rabatów.

Przed wyjściem do sklepu warto więc zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania. Czy łóżko ma mieć określone wymiary? Czy interesuje nas łóżko z zagłowiem? Czy stelaż ma być podnoszony? Czy wewnątrz łóżka ma znajdować się dodatkowa komora na pościel? Odpowiedzi na te pytania z pewnością ułatwią wybór!

Najważniejsze są parametry!

W przypadku łóżek dla dwojga konieczne jest określenie szerokości łóżka – długość jest zazwyczaj standardowa i wynosi 200 cm. Do wyboru mamy szerokość 140, 160, 180 i 200 cm. Kolejna istotna sprawa to rodzaj drewna, z którego wykonane jest łóżko. Warto przyjrzeć się z bliska konstrukcji i przekonać się, jak pracuje rama – czy jest elastyczna? Zazwyczaj łóżka tworzy się z drewna bukowego lub sosnowego, dodatkowo jest ono zabezpieczane bejcą czy lakierem. Łóżka drewniane świetnie sprawdzają się zarówno w sypialniach w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach blokowych. W ostatnim przypadku mogą być one wykonane na wymiar!
Szukasz idealnego łóżka dla siebie? Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty – łóżka Warszawa!


Article Categories:
Publikacje
Likes:
0

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.